Choď na obsah Choď na menu
 


Stretávka

Stretávka k 30.výročiu opustenia lavíc sa uskutoční dňa 25.okt. 2014 o 17-tej hod. v Dolnej Seči na motokárovej dráhe www.motokarovadraha.sk/index.html Všetci spolužiaci sú srdečne vítaný. Poplatok sa platí na mieste a bude dobrovolný. Po odrátaní všetkých nákladov bude zbytok peňazí použitý na charitatívne účeli. Vopred vám dakujem.

Je to už 30 rokov, čo sme sa rozutekali do sveta, tak som si povedal, že stretávka musí byť. Veľkú zásluhu na tom má moja manželka, ktorá ma motivovala, stále podporuje a pomáha mi s tým. Teší ma váš veľký záujem a je to neopísateľný pocit, počuť vás po takej dlhej dobe. Podaktorých aj po tridsiatich rokoch. Myslím si, že Dolná Seč je dobrá voľba a dúfam, že sa tam každý bude cítiť príjemne. Je tam vlakový spoj, autobusový spoj, každý z nás tú dedinu pozná a nikto by tam nemal zablúdiť . Večera sa bude podávať o 18-tej  hod. a potom začne zábava. Rátajte s tým, že každý povinne (dobrovoľne na silu) absolvuje jazdu na motokárach. Jazdiť sa bude maximálne do 23:00, aby sme nerušili nočný kľud, ale zabávať sa môžme až do rána.
Celkové náklady na osobu by nemali presiahnuť 20 euro a príspevok je dobrovoľný. Bohužiaľ sú medzi nami aj taký, čo majú finančné problémy a bol by som nerád, keby ich tá suma odradila. Možno niekto prispeje viac, niekto menej a ono sa to vyrovná. Prispieť na akciu mi môžete na mieste v Seči. Vopred Vám veľmi pekne ďakujem a už sa Vás neviem dočkať.

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Stretávka

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

super jazda

(Roland, 26. 10. 2014 14:22)

Ahojte! Takže stretávku po 30-tich rokoch máme za sebou. Ďakujem všetkým, ktorí mi pomohli pri hľadaní spolužiakov. Ďakujem aj Renatke (Garajovej), ktorá nám zabezpečila večeru, Angelike za peknú tortu, Etke za to, že doručí kyticu pre našu pani triednu učiteľku, na ktorú sme všetci prispeli a aj ostatným ktorí doniesli koláče, pagáče, oriešky atď. Poďakovanie patrí aj mojej mamke za chutné košíčky, mojej 15 r. dcére Biance za banánové jednohubky a tiež manželke Janke za chlebíčky, pagáče a perníkové podkovičky pre šťastie. Dúfam, že vám chutilo a že ste sa dobre zabávali. Spolužiaci, ktorí neprišli, môžu len ľutovať. Je mi ľúto, že neprišli aj tí, ktorí účasť potvrdili a verím tomu, že na to mali vážne dôvody. Kvôli nim sme určite pribrali po kile, lebo všetky maškrty sme museli zjesť aj za nich.... :-) Zajazdili sme si aj na motokárach a klobúk dole podaktorým, čo ešte na tom nejazdili, prekonali svoj strach, nasadili helmu na hlavu a vyštartovali na dráhu. Dúfam, že sa každému ľúbilo a že si to ešte niekedy zopakujeme. Ešte raz Vám ďakujem za účasť a všetkým spolužiakom prajem všetko dobré, veľa šťastia, zdravia a pracovných úspechov.

Re: super jazda

(Renata, 26. 10. 2014 15:07)

Roland, patrí Ti ešte raz vďaka, že si sa na celé organizovanie podujal a dotiahol ho do konca /Tvojej Janke patrí kytica, veď vieš/.
Včerajším dňom si "odfajknem" ďalšie dva body v živote, stretávku po 30- tych rokoch a jazdu na motokáre /keby nebolo teba, tak sa do nej neposadím... alebo sedím v nej doteraz :-)
Rozhovory a zábava boli mimoriadne spontánne, nasvedčovali tomu naše výbuchy smiechu čo je pozitívne, lebo napriek tomu čo sme doteraz prežili môžme spokojne povedať, že sme ĽUDIA.
....... tak napr. nám to dokázal Jozef 1., ktorý ešte stále hľadá svoju orientáciu, ale má svoju strážnu vežu. Jaro, ktorý nás presvedčil o tom, že na toalete prichádzajú najlepšie nápady. Barbora, ktorá sa "skoro" vydala- nevydala. Peter, ktorý absolvoval bezbolestnú operáciu, lebo sa jej vlastne nezúčastnil. Jozef 2., ktorý nemá tušenie o kríze stredného veku. Štefan, ktorému zákruty nič nehovoria, ale zato prežil murovačky v Hodruši bohaté na spomienky. Jarka, ktorá má chladničku s paranormálnymi javmi, lebo šunka z nej mizne na kilá..... atď. mohla by som pokračovať, lebo zasmiala som sa ako dávno nie.
Všetkým Vám ďakujem za tie chvíle.


Re: Re: super jazda

(Roland, 26. 10. 2014 23:19)

Dík Reni a som rád, že si tu v skratke shrnula čo sa tam dialo. Takú večeru som ešte nezažil, aby ma sánky boleli od smiechu a nie od žuvania. Bol to super relax. Maj sa... pa

Super Zábava

(Jarmila Sudická-Hajková, 26. 10. 2014 12:48)

Pozrela som si fotky aj keď sú ešte čerstvé, dúfam že sa stretneme v lete na opekačke pri Hrone,alebo u Karola "Zelené jablko" Ďakujem Rolimu ktorý to odštartoval. Tel. číslo :0903886784 AHOJTE!!!

Stretávka po 30-tich rokoch

(Jarmila Sudická-Hajková, 15. 10. 2014 18:33)

Roland pozývaš aj niekoho z učiteľov ? Daj mi vedieť,zistím kontakty.

Re: Stretávka po 30-tich rokoch

(Roland, 16. 10. 2014 23:51)

Ahoj! Okrem našej triednej učiteľky, som nekontaktoval nikoho. Pani učiteľka Monika Pivolusková - Mladá sa veľmi tešila, keď som jej volal a vravela, že by veľmi rada prišla, ale zo zdravotných dôvodov sa ospravedlnila. Všetkých Vás pozdravuje a praje všetko dobré.

Stretávka po 30-tich rokoch

(Jarmila Sudická-Hajková, 15. 10. 2014 18:28)

Ahoj Roli Teším sa že niečo takéto organizuješ.Som rada že ta to napadlo práve v Dolnej Seči ak treba prispieť finančne pred akciou daj mi vedieť.